
- Dit evenement is voorbij.
De Stamtoavel
25 mei 2023 @ 15:00 – 18:00

Beste Helmster,
Op donderdag 25 mei is er weer “De Stamtoavel in TONEGIDO” van 15 tot18 uur, afgesloten met een maaltijd van 17 tot 18 uur. We hebben er voor gekozen het te verplaatsten naar 25 mei vanwege Hemelvaartsdag op de 18e.
We nodigen iedereen van harte uit om te komen en zo je wilt, mee te eten. Ook prima om te komen als je niet wilt mee eten, gezellig.
Er hangt al een aantal mooie geluiddempende “schilderijen” aan de wand in de kleine zaal. Er staan (nog steeds 😉) een paar frames om af te maken. Daarnaast praten we met elkaar en bespreken we grote en kleine (dorps)zaken en leren we elkaar beter kennen.
Er is ook ruimte om een presentatie te houden als je dat wilt en een onderwerp hebt dat je graag wilt delen.
Laat ons weten als je zelf een onderwerp hebt om te bespreken of een ander idee/wens hebt over de invulling van deze middag.
De entree voor deze middag is €5,- inclusief 1 koffie of thee en de maaltijd.
Als je mee wilt eten is aanmelden noodzakelijk vanwege de boodschappen. Doe dit uiterlijk op dinsdag 23 mei voor 18 uur.
Aanmelden kan voortaan per mail via
Met jouw komst kan het ook deze keer weer een gezellige middag worden en we zien je daarom graag de 25ste!
Vriendelijke groet,
Anjo Dussel