TONEGIDO 50 jaar: Foto’s en verhalen inbreng ochtend
30 mei @ 09:00 – 12:00
Beschrijving
TONEGIDO 50 JAAR!!!
Dit jaar is het 50 jaar geleden dat ons dorpshuis werd geopend en dat gaan we op verschillende momenten vieren.
30 mei 9:00 – 12:00
Foto’s en verhalen inbreng ochtend
Ter ere van 50 jaar Tonegido komt er in het dorpscafé een Helmster wand met allerlei foto’s en attributen van en over Hellum. Heb je nog leuke foto’s of dingen die iets met Hellum te maken hebben, zoals huizen, inwoners, activiteiten, etc? Breng ze dan op 30 mei naar het dorpshuis en ze krijgen een mooi plekje in het dorpscafé, Groot, klein, oud, nieuw, zwart/wit, kleur, ingelijst, zonder lijstje, alles in welkom en de koffie staat klaar! Ook verhalen uit 50 jaar Tonegido horen we graag.
19 september 14:00 – 17:00 uur
Open huis
Bij een verjaardag hoort natuurlijk taart. Tijdens het Open Huis trakteren we en kunnen jullie onder het genot van een hapje en drankje een kijkje nemen in het opgefriste dorpshuis en het totaal vernieuwde Huis van Afscheid. Ook zijn er diverse kinderactiviteiten.
19 september 20:30 – 00:30 uur
Feest!
’s Avonds vieren we feest, De band Nieuw Hellums Peil (met dorpsgenoten Annemarie Sibon en Chiel Wollrich) komt optreden en DJ Rudy (natuurlijk ook uit Hellum) zorgt dat de voeten van de vloer kunnen,
19 september 20:30 – 00:30 uur
Helmster film- en quizavond
50 jaar Tonegido levert heel wat beelden en verhalen op. Die komen samen tijdens deze avond. Van de bouw van het dorpshuis tot hoe het nu is, maar ook de diverse activiteiten die er door de jaren heen hebben plaatsgevonden. Een avond vol herkenning en verrassingen.
Voorafgaand aan de filmavond is er een Vrijmibo in het dorpscafe.
Samen vieren we 50 jaar Tonegido!

